garmin

Zegarek do biegania Garmin Fenix 6 Pro Grey

5,0 (6)

2649 zł

264,90 zł x 10 rat

Oblicz ratę
Otrzymaj +2649 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Przeznaczony dla sportowców i poszukiwaczy przygód gotowych podjąć wszelkie wyzwania.

Ten multisportowy zegarek GPS pozwala dodawać mapy oraz muzykę, korzystać z inteligentnego planowania tempa i z wielu innych funkcji.

Kod produktu: 8593542

 • Pomiar parametrów

  GPS/GLONASS/GALILEO, czujnik tętna na nadgarstku, barometr, funkcja ClimbPro.

 • Coaching

  Funkcje PacePro: zarządzanie tempem w zależności od profilu biegu.

 • Czas działania na baterii

  Funkcja zarządzania zasilaniem Power Management.

 • Wodoszczelność

  Możliwość pływania pod wodą (10 ATM).

 • Łączność

  Garmin Pay™: płatności zbliżeniowe.

Jakość i design

Charakteryzuje go solidność i wyrafinowany design. Wyposażony jest w zawsze włączony wyświetlacz 1,3 cala (o 18% większy niż w poprzednich modelach Fenix). Posiada ramkę ze stali nierdzewnej, obudowę z polimeru wzmocnionym włóknem szklanym i metalową pokrywę tylną. Został przetestowany zgodnie z amerykańskimi normami wojskowymi.

Technologia PacePro

Jedyna w swoim rodzaju funkcja PacePro pomaga zarządzać tempem w zależności od profilu biegu dzięki wskazówkom dostosowanym do Twojego poziomu.

Power Management

Poznaj wpływ różnych parametrów i czujników na czas pracy baterii zegarka, aby móc z łatwością dokonywać koniecznych zmian.

Informacje o efektywności

Wyświetlaj zaawansowane dane treningowe obejmujące dynamikę biegu, pułap tlenowy uwzględniający temperaturę i wysokość, wskazówki dotyczące regeneracji i wiele innych.

Aplikacje sportowe

Korzystaj z wbudowanych profili aktywności: trail, pływanie, bieganie, kolarstwo, piesze wędrówki, wioślarstwo, narciarstwo biegowe i alpejskie, golf i wiele innych.

Mapy TopoActive Europa i mapy stacji narciarskich

Korzystaj z map TopoActive Europa i znajdź nazwy tras oraz ocenę trudności stoków w 2 000 stacji narciarskich na całym świecie.

Funkcja ClimbPro

Korzystaj z funkcji ClimbPro, aby wyświetlać w czasie rzeczywistym informacje o aktualnych i zbliżających się podjazdach/podbiegach, w tym dane o nachyleniu, dystansie i przewyższeniach do pokonania.

Wgrywanie