garmin

Zegarek GPS Garmin Forerunner 245 Grey

Kod produktu: 8580598

0,0 (1163)

799,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Dla osób biegających na dystansach 10 km, półmaratonu i maratonu.

  Śledzi Twoje statystyki, przetwarza dane i zbiera informacje na temat Twoich osiągów, techniki biegania, historii treningów i celów.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Pomiar parametrów

   Prędkość, dystans, tętno, kalorie, rytm, długość kroku, obciążenie treningowe.

  • Coaching

   Bezpłatne programy Garmin Coach lub tworzenie treningów.

  • Czas działania na baterii

   Czas działania baterii: do 24 godz. w trybie GPS, do 7 dni w trybie zegarka.

  • Łączność

   Wykrywanie zdarzeń ułatwia udostępnianie lokalizacji.

  • Wodoszczelność

   5 ATM: może być używany podczas pływania.

  Zaawansowana analiza osiągów

  Jaki trening jest dla Ciebie odpowiedni? Forerunner 245 podaje spersonalizowane dane o Twoich treningach i poziomie regeneracji, aby pomóc Ci podejmować najlepsze decyzje odnośnie aktywności i lepiej przygotować się do najbliższego biegu. Zegarek rejestruje pułap tlenowy (VO2 max) i mierzy wpływ ciepła i wysokości na Twoje osiągi. Im wyższy jest Twój pułap tlenowy, tym lepszych osiągów możesz się spodziewać.

  Różnicuj swoje treningi

  Twórz własne, spersonalizowane treningi lub pobieraj bezpłatne treningi, synchronizując je z zegarkiem. Porady profesjonalnych trenerów i bezpłatne programy treningowe, które dostosowują się do Twojego tempa i celów, pomogą Ci przekroczyć linię mety. W ramach programu treningowego funkcja ta może nawet przewidzieć czas trwania biegu.

  Analizuj swoją technikę biegania

  Zegarek Garmin Forerunner 245 jest kompatybilny z akcesoriami HRM-Run, HRM-Tri i Running Dynamics Pod (nie stanowią części zestawu). Dzięki nim możesz mieć dostęp do ważnych danych podczas biegu, jak rytm, długość kroku, równowaga, czas kontaktu stopy z podłożem czy odchylenie pionowe.Te dane pozwolą Ci zrozumieć Twoją technikę biegania i ją poprawić.

  Pozostań w nieustającym kontakcie

  Po połączeniu zegarka z kompatybilnym smartfonem możesz otrzymywać smsy, e-maile, powiadomienia z sieci społecznościowych oraz inne informacje bezpośrednio na zegarku. Nowe funkcje śledzenia i bezpieczeństwa (w szczególności wykrywanie incydentów) ułatwiają udostępnianie (ręczne lub automatyczne) lokalizacji wybranym przez Ciebie kontaktom, gdy potrzebujesz pomocy. Możesz więc po prostu założyć buty i biegać z większym spokojem.

  Udostępnianie osiągnięć i rywalizacja

  Synchronizowanie aktywności z aplikacją Garmin Connect nie służy jedynie do przechowywania danych. Społeczność online Garmin Connect pozwala biegaczom kontaktować się ze sobą na bieżąco, uczestniczyć w różnego rodzaju wyzwaniach, wspierać się wzajemnie i dzielić się swoimi osiągnięciami w mediach społecznościowych. Garmin Connect to bezpłatny portal dostępny poprzez stronę internetową lub aplikację na smartfona.

  Zaawansowanie monitorowanie snu i samopoczucia

  Garmin Forerunner 245 wyposażony jest w narzędzia pomagające śledzić poziom Twojego samopoczucia oraz jakość snu. Narzędzia te dają dostęp do kluczowych informacji, dzięki którym możesz zoptymalizować efektywność swoich treningów. Np. jest to nasz pierwszy zegarek do biegania wyposażony w pulsoksymetr. Chodzi o umieszczony na nadgarstku czujnik, który szacuje nasycenie krwi tlenem, pomagając ustalić, w jaki sposób ciało wchłania tlen, szczególnie podczas snu.

  Zawartość opakowania

  - Zegarek Forerunner 245
  - Kabel do ładowania i przesyłania danych
  - Dokumentacja