coros

Zegarek smartwatch GPS Adventure Vertix Dark Rock

2299,00 zł 2799,00 zł - 500,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 2799,00 zł

229,90 zł x 10 rat

Oblicz ratę
Otrzymaj +2250 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zaawansowany, wszechstronny i niezwykle wytrzymały zegarek GPS klasy Premium.

Jeden z najmocniejszych i najbardziej cenionych zegarków dostępnych na rynku. Dedykowany głównie biegaczom ultra, wspinaczom i podróżnikom ekstremalnym.

Kod produktu:

8628173

 • Lekkość

  76 g z paskiem

 • Łączność

  Obsługa systemów satelitarnych GPS/QZSS, GLONASS, BEIDOU oraz Galileo.

 • Czas działania na baterii

  Do 60 h (pełny tryb GPS), do 150 h (tryb GPS UltraMax), do 45 dni (tryb zegarka)

 • Coaching

  20 zdefiniowanych, zaawansowanych trybów sportowych.

 • Pomiar parametrów

  M.in. VO2max, efekt treningu, obciążenie treningowe, tempo progowe.

Zegarek smartwatch GPS Adventure Vertix Dark Rock
Zegarek smartwatch GPS Adventure Vertix Dark Rock
Zegarek smartwatch GPS Adventure Vertix Dark Rock
Zegarek smartwatch GPS Adventure Vertix Dark Rock
Zegarek smartwatch GPS Adventure Vertix Dark Rock
Zegarek smartwatch GPS Adventure Vertix Dark Rock

Wszechstronny i niezwykle wytrzymały zegarek GPS dla najbardziej wymagających użytkowników.

Do momentu premiery najnowszej wersji modelu, VERTIX w pierwszej odsłonie uchodził za najwszechstronniejszy i najbardziej wydajny multisportowy zegarek w portfolio marki COROS. Mimo, iż wersja 2.0 stanowi jego udoskonalenie, to wciąż dostępny na rynku pierwowzór nadal stanowi optymalny wybór dla najbardziej wymagających podróżników ekstremalnych oraz miłośników górskich aktywności, w tym biegaczy górskich.

Zapomnij o ładowarce!

Bateria w modelu VERTIX jest na tyle mocna, że wystarczy na pokonanie najdłuższego i najbardziej wymagającego ultramaratonu. Sprawdzi się też podczas wyprawy w Himalaje czy trawersu pustyni - nie tylko lodowej. Czas pracy w trybie GPS - 60 godzin, w trybie UltraMax - 150 godzin, przy codziennym użytkowaniu - 45 dni. Czy te liczby nie mówią same za siebie…?

Niezwykle trwały i odporny na mechaniczne uszkodzenia.

VERTIX wykonany został z trwałych, innowacyjnych i zarazem lekkich materiałów - zgodnie z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Zastosowany w obudowie oraz kopercie tytan zapewnia odporność na najcięższe warunki atmosferyczne oraz na ewentualne uderzenia i upadki. Ekran wykonano ze szkła szafirowego, pokrytego powłoką diamentopodobną, dzięki czemu jest on odporny na wszelkiego rodzaju mechaniczne uszkodzenia i zarysowania.

Trwałość przy zachowaniu lekkości

Koperta w modelu VERTIX waży zaledwie 54 gramy, co - przy łącznej wadze 76 g - czyni go najlżejszym zegarkiem w swojej klasie. W sytuacji, gdy mówimy o zaawansowanej maszynie dedykowanej aktywnościom w ekstremalnych warunkach, jest to wręcz rewelacyjny parametr!

Wygodny w użytkowaniu w każdych warunkach

Cyfrową koronkę zaprojektowano w taki sposób, aby umożliwić obsługę zegarka za pomocą jednego palca - również w rękawicach lub pod wodą. Tym samym jest ona banalnie prosta i niezwykle intuicyjna.

Bardzo dokładne dane GPS

VERTIX obsługuje systemy satelitarne GPS/QZSS, GLONASS, BEIDOU oraz - od niedawna - Galileo. Precyzyjne algorytmy opracowane przez COROS zagwarantują Ci bardzo dokładny pomiar Twojego położenia - niezależenie od miejsca, w którym się aktualnie znajdujesz.

Nawiguj po śladzie

Dzięki funkcji nawigacji, VERTIX nie pozwoli Ci się zgubić - wgrany track GPS poprowadzi Cię po zaplanowanej wcześniej trasie. Jeśli zejdziesz z wyznaczonego śladu, zegarek poinformuje Cię o tym za pomocą specjalnego alertu. Co więcej, korzystając z ekranu dotykowego oraz powiększonej koronki, możesz przeglądać trasę nawigacji oraz przybliżać i oddalać widok trasy. Rozwiązanie to jest dużo wygodniejsze od tradycyjnej obsługi za pomocą przycisków - zwłaszcza w skrajnych warunkach atmosferycznych.

Niezawodny nawet w ekstremalnie niskich temperaturach

Podczas przeprowadzonych ekstremalnych testów zegarek działał nieprzerwanie aż przez 21 godzin w trybie GPS w temperaturze -30°C. - 20°C na termometrze? Żaden problem! VERTIX pracuje przy spadku wydajności baterii mniejszym niż 30%.

Zegarek dla miłośników podwodnych atrakcji.

Zegarek odznacza się wodoszczelnością na poziomie 15 ATM, co oznacza, iż wytrzymuje ciśnienie obecne na głębokości 150 metrów. W praktyce, w warunkach terenowych, oznacza to, że możesz z nim nurkować na głębokości kilkunastu metrów - również w otwartych wodach. Jestem miłośnikiem nurkowania z butlą lub rurką? Z VERTIXem egzotyczne rafy koralowe będą dla Ciebie łatwiej dostępne!

Twój elektroniczny Szerpa

VERTIX to jedyny zegarek wyposażony w tryb wysokościowy monitorujący poziom tlenu we krwi przez 24 godziny, przez siedem dni w tygodniu. Zegarek ułatwi Ci właściwe przeprowadzenie aklimatyzacji wysokogórskiej. Będąc na dużej wysokości, za pomocą specjalnych powiadomień zostaniesz poinformowany o procesie przystosowywania się organizmu do mniejszej ilości tlenu w powietrzu.

Łatwo zaplanuj i udostępniaj swoje treningi.

W aplikacji COROS możesz tworzyć własne plany treningowe, które zrealizujesz za pomocą zegarka. Możesz również pobierać treningi stworzone przez profesjonalnych sportowców i trenerów. Zaplanuj swój własny trening w dyscyplinach takich jak bieganie, kolarstwo, pływanie oraz trening siłowy - praktycznie bez żadnych ograniczeń. Wybierz spośród ponad 200 gotowych ćwiczeń, aby stworzyć idealny trening siłowy. Co więcej, możesz udostępnić swoje treningi znajomym i partnerom treningowym. Zrobisz to za

Podświetl ekran!

Ręczne włączanie podświetlania ekranu za pomocą przycisku jest zbyt uciążliwe i nie sprawdza się podczas ćwiczeń w nocy...? Żaden problem! Skorzystaj z trybu nocnego, który umożliwia ciągłe podświetlenie ekranu przez cały trening. Podświetlenie ekranu jest na tyle mocne, abyś z łatwością mógł odczytać dane, i - równocześnie - na tyle ekonomiczne, aby bateria zachowała doskonałą wydajność podczas treningu, nawet przez całą noc. Tryb wyłączy się automatycznie po treningu lub o wschodzie słońca.

Funkcja Truck Run, czyli precyzja na bieżni.

W trybie biegania na bieżni zastosowano zaprojektowany i zastrzeżony przez COROS algorytm, który zapewnia precyzyjny pomiar odległości pokonywanych podczas treningów. Zapomnij o problemie niezrozumiałych odczytów w kształcie zygzaków i ostrych zakrętów - zastąpią je gładkie linie prawidłowo odzwierciedlające trasę Twojego poruszania się po bieżni.

Wymiary

Szerokość paska/bransolety: 22 mm
Wymiar koperty (szer. x wys. x grub. mm): 47 x 47 x 15,6 mm

Wgrywanie