• Najlepiej oceniany
1/5
kipsta

Zestaw 40 pachołków Essential 4 kolory (żółty, pomarańczowy, szary, niebieski)

Kod produktu: 8497806

5,0 (12)

79,99 zł 20,00 zł/pce

Te pachołki w kształcie strzałki zaprojektowaliśmy, aby umożliwić graczom wyznaczanie terenu gry na każdej nawierzchni.

Teraz Twój trening może być bardziej intuicyjny! Odporne na deptanie pachołki, w kształcie strzałki, w odblaskowym, dobrze widocznym kolorze sprawią, że trening będzie bardziej skuteczny.

  • Solidność

    Elastyczny komponent pachołków jest odporny na deptanie.

  • Łatwość uczenia się

    Pachołki w kształcie strzałki wskazują kierunek ruchu.

  • Widoczność

    Pachołki są widoczne na 25 metrów dzięki odblaskowym kolorom.

Przedstawiamy Ci gamę Essential

Podczas obserwacji treningów piłkarskich i licznych rozmów z trenerami, poznaliśmy różne trudności i potrzeby sportowców: wyznaczanie pola, unikanie przeszkód... W ten sposób stworzyliśmy gamę produktów Essential: są to sprytne i dostępne produkty, które spełniają swoje podstawowe funkcje (wyznaczanie, ćwiczenie celności...), jednocześnie zapewniając piłkarzom przyjemne i skuteczne treningi. Pachołki Essential umożliwiają wyznaczenie pola gry. Poznaj wszystkie produkty!

Oto historia powstania gamy Essential

„Pragnęliśmy stworzyć prosty i funkcjonalny produkt, najbardziej przydatny na co dzień piłkarzom. Celem był powrót do kultowego produktu, na który nikt wcześniej nie zwracał większej uwagi. Nie ma treningu bez pachołków. Potrzebne są do wykonania wszystkich ćwiczeń. Stworzyliśmy niezwykły kształt, podkreślający silną tożsamość marki Kipsta: nawet pachołek treningowy może ciekawie wyglądać!”

Wyjątkowy design oferujący wiele praktycznych zastosowań

"Oto kilka przykładów pomysłów, które ułatwiają treningi:
- Koniec z opakowaniami! Pachołki posiadają jedynie naklejkę
- Ich piramidalny kształt sprawia, że reakcja piłki jest bardziej realistyczna: odbija się od boków pachołka
- Matowa strzałka na pachołku wskazuje kierunek ćwiczenia: znacznie ułatwia to orientację piłkarzom
- Pachołki nadal bardzo łatwo się instaluje, wystarczy jeden ruch dłoni i mamy nowe ćwiczenie!"

Sprawdzona na boisku niezawodność i wytrzymałość

Ważna jest silna tożsamość wizualna, ale jeszcze ważniejsze jest to, aby pachołki były wytrzymałe! Wykonaliśmy wiele wymagających testów na boisku, aby zagwarantować solidność naszych pachołków. Np. w piłkarskiej Akademii Kipsty, piłkarze z radością testowali na trawie wytrzymałość pachołków depcząc po nich podczas ćwiczeń!

Testy towarzyszące projektowi

Projekt nad gamą akcesoriów Essential rozpoczęła w 2017 roku ekipa 4 osób. Ich celem było ułatwienie życia trenerom poprzez zaprojektowanie prostych, funkcjonalnych i dostępnych produktów.
„Podczas projektu, współpracowaliśmy z kilkunastoma trenerami, którzy testowali nasze akcesoria w trakcie swoich sesji treningowych. Dzięki temu, stopniowo wprowadzaliśmy kolejne udoskonalenia, dotyczące tak widoczności produktów na boisku jak i ich wytrzymałości”.

Wypróbuj DECATHLON COACH, aby urozmaicić swój trening

Aplikacja DECATHLON COACH została stworzona, aby sportowcy mogli korzystać z programów treningowych zaplanowanych przez dyplomowanych trenerów. Oprócz biegania i chodu sportowego, w aplikacji znajdziesz również programy treningowe dla piłkarzy, które pomogą Ci w indywidualnym treningu. Pobierz bezpłatną aplikację: https://www.decathloncoach.com/pl/home/

Skład

Metalowa konstrukcja 100% Polietylen Baza 100% Stal

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w miejscu chroniącym przed niepogodą.

Wgrywanie