Okej batoniki
Dobre batoniki choć mogłyby byc bardziej chrupiące
- Wartość energetyczna
- Łatwość otwierania / zamykania
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Dobre batoniki choć mogłyby byc bardziej chrupiące
moje ulubione
Kolejne zamówienie, nie zamulają, nie są przesadnie słodkie. Super smak kawy polecam ;)
smaczny fajny baton
bardzo dobre i zdrowe
Smaczne.
uwielbiam każdy smak tych batoników, te z kawą są super!
dobre
Ok
Pyszne i odżywcze