Rozkład ocen dla 362 opinii
Filtruj tylko opinie z 5 gwiazdkami dla produktu Bokserki męskie długie
5
Procent wypełnienia: 73.5%
Filtruj tylko opinie z 4 gwiazdkami dla produktu Bokserki męskie długie
4
Procent wypełnienia: 17.7%
Filtruj tylko opinie z 3 gwiazdkami dla produktu Bokserki męskie długie
3
Procent wypełnienia: 4.7%
Filtruj tylko opinie z 2 gwiazdkami dla produktu Bokserki męskie długie
2
Procent wypełnienia: 2.8%
Filtruj tylko opinie z 1 gwiazdkami dla produktu Bokserki męskie długie
1
Procent wypełnienia: 1.4%

Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.

Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.

Dowiedz się więcej w naszych warunkach użytkowania

bokserki

Polecam do intensywnego ruchu
  • 5/5 Regulacja wilgoci
  • 5/5 Rozciągliwość
  • 5/5 Stabilność
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
  • 5/5 Wygląd / Design
Tomasz, PolskaZweryfikowany kupujący2 d temu

Super

Bielizna super na chłodne.,zimne dni. Żadnych otarc niespodzianek trzymają się super i w środku też. Troszkę się pociągają ale nie robią żądny zbędnych zgrubienie które by przeszkadzały. Ostatnio biegłem Tara Fest gdzie na szczytach bo 2 stopnie a w dolinach 18. Pełny komfort.
  • 5/5 Rozciągliwość
  • 5/5 Regulacja wilgoci
  • 5/5 Stabilność
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
  • 5/5 Wygląd / Design
Zbigniew, PolskaZweryfikowany kupujący3 d temu

Slabo oddychajace. Dluga nogaw...

Slabo oddychajace. Dluga nogawka na plus brak otarc.
  • 5/5 Rozciągliwość
  • 2/5 Regulacja wilgoci
  • 5/5 Stabilność
  • 3/5 stosunek jakości do ceny
zbyszo, PolskaZweryfikowany kupujący6 d temu

Bardzo wygodny produkt

Polecam serdecznie, każdemu kto ceni sobie wygodę podczas treningu lub zawodów
  • 5/5 Rozciągliwość
  • 5/5 Regulacja wilgoci
  • 5/5 Stabilność
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
  • 5/5 Wygląd / Design
Komuling , PolskaZweryfikowany kupujący1 t temu

Wygodne, długie nogawki dzięki...

Wygodne, długie nogawki dzięki temu się nie podwijają. Ale mogły by być bardziej oddychające i przewiewne. Mim zdaniem zbytnio nie odprowadzają wilgoci i dość szybko można się zapocić.
    Em, PolskaZweryfikowany kupujący2 t temu

    Super dopasowane, zapobiegają ...

    Super dopasowane, zapobiegają otarciom na długich dystansach
    • 5/5 Rozciągliwość
    • 5/5 Regulacja wilgoci
    • 5/5 Stabilność
    • 5/5 stosunek jakości do ceny
    • 5/5 Wygląd / Design
    Sławomir, PolskaZweryfikowany kupujący1 m temu

    idealne na długie wpady nie obcierają się uda

    idealne na długie wpady nie obcierają się uda
    • 5/5 Rozciągliwość
    • 5/5 Regulacja wilgoci
    • 5/5 Stabilność
    • 5/5 stosunek jakości do ceny
    • 5/5 Wygląd / Design
    Łukasz, PolskaZweryfikowany kupujący2 m temu

    Bielizna idealna na zimę

    Bielizna super sprawdziła się tej zimy.
    Elastycznie, dobre trzymające ciepło.

    Polecam
    • 5/5 Rozciągliwość
    • 5/5 Regulacja wilgoci
    • 5/5 Stabilność
    • 5/5 stosunek jakości do ceny
    • 5/5 Wygląd / Design

    Wygodne ale nieco grube przez ...

    Wygodne ale nieco grube przez co nie polecam w cieplejsze dni.
      Bart, PolskaZweryfikowany kupujący2 m temu

      Komfortowe

      Bardzo wygodne, dobrze przylegają, nie przesuwają się. Polecam
      • 5/5 Rozciągliwość
      • 5/5 Regulacja wilgoci
      • 5/5 Stabilność
      • 5/5 stosunek jakości do ceny
      • 5/5 Wygląd / Design
      Paweł, PolskaZweryfikowany kupujący2 m temu