bokserki
Polecam do intensywnego ruchu
- Regulacja wilgoci
- Rozciągliwość
- Stabilność
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Polecam do intensywnego ruchu
Bielizna super na chłodne.,zimne dni. Żadnych otarc niespodzianek trzymają się super i w środku też. Troszkę się pociągają ale nie robią żądny zbędnych zgrubienie które by przeszkadzały. Ostatnio biegłem Tara Fest gdzie na szczytach bo 2 stopnie a w dolinach 18. Pełny komfort.
Slabo oddychajace. Dluga nogawka na plus brak otarc.
Polecam serdecznie, każdemu kto ceni sobie wygodę podczas treningu lub zawodów
Wygodne, długie nogawki dzięki temu się nie podwijają. Ale mogły by być bardziej oddychające i przewiewne. Mim zdaniem zbytnio nie odprowadzają wilgoci i dość szybko można się zapocić.
Super dopasowane, zapobiegają otarciom na długich dystansach
idealne na długie wpady nie obcierają się uda
Bielizna super sprawdziła się tej zimy.
Elastycznie, dobre trzymające ciepło.
Polecam
Wygodne ale nieco grube przez co nie polecam w cieplejsze dni.
Bardzo wygodne, dobrze przylegają, nie przesuwają się. Polecam