Super wygodne, lekkie polecam...
Super wygodne, lekkie polecam
- Amortyzacja
- Przyczepność
- Komfort noszenia
- stosunek jakości do ceny
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Super wygodne, lekkie polecam
Całkiem nieźle, po ok 500km pojawiły się przetarcia głównie wewnątrz buta, ale też zrobiły się dziury na zewnątrz przy zgieciach, natomiast wszystko jest do załatania, biega się w porządku, przy dłuższych księgach mogą pojawić się otarcia na stopach w okolicy nasady dużego palca
za tą cenę dobry wybór
Wygodne,świetnie wyglądają na nogach
Dobra amortyzacja. Wygodne i wytrzymałe. Szkoda, że nie było innych kolorów.
buty ok do chodzenia
Buty izywam codziennie od około 8 tygodni - do pracy, do sklepu, na spacerze, na rowerze i w górach.
Zalety:
-lekkie
-dobra przyczepność
-cena
-dobra amortyzacja
-dopasowane
Wady:
-w upalne dni może być w nich za ciepło
idealny stosunek jakości do ceny.
Zakup w promocji, bo high endowych się nie umywają, ale wygodne.
w tej cenie wydają się być bardzo rozsądnym produktem, lepszym od firmowych butów.