Buty tragiczne, nikomu nie pol...
Buty tragiczne, nikomu nie polecam. Sa ciężkie, toporne i do tego obtarły mi pięty
- Amortyzacja
- Kontakt z piłką
- Trzymanie stopy
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Buty tragiczne, nikomu nie polecam. Sa ciężkie, toporne i do tego obtarły mi pięty
Trochę uciskają na pięty
Wygodne, super do piłki nożnej.
Wygodne buty do grania na sali gimnastycznej. nie ślizgają się ani nie rysują powierzchni.
Dobry stosunek jakosci do ceny
Super kolor i przystępna cena
Moim zdaniem sprawdzaja sie, choc trzeba sie przyzwyczaić, że to ciasne buty
syn śmiga w nich na piłkę, wygodne
100% POZYTYW, POLECAM
Syn zadowolony bardzo z tych butów