Super czapeczki polecam
Super czapeczki polecam
- Regulowany
- Regulacja wilgoci
- Rozciągliwość
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Super czapeczki polecam
Syn bardzo zadowolony z czapki dobrze się nosi dopasowana do głowy także można z czystym sumieniem polecić przyszłym użytkownikom
Fajna czapka dla malucha , chroni przed słońcem
młody założył i już nie oddał
Cienka czapka na lato
Świetna czapka dla dziecka. Latem synek nie rozstaje się z nią ani na krok. Polecam
Córka ją uwielbia,nie ma dnia aby jej nie zakładała do przedszkola
Dzień dobry,
bardzo dziękujemy za opinię i bardzo się cieszymy, że nasz produkt spełnia oczekiwania. Mamy nadzieję, że kolejna wizyta w naszym sklepie będzie równie udana!
Do zobaczenia w Decathlon Zakopianka
Pozdrawiam
Renata
Très jolie casquette ! La matière est très agréable, ma fille l'a adoptée.
Nagyon szereti a fiam. Kényelmes :)
bello e regolabile