Poprostu klasyczny dresik adid...
Poprostu klasyczny dresik adidasa
- Swoboda ruchów
- Lekkość
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Poprostu klasyczny dresik adidasa
dobra jakość ale wydaje mi sie za duży nawet jak na 2XL. z tego tez powodu zwrocilam
Dres noszony na co dzień. Wygodny, dobrze się prezentuje zarówno w komplecie jak i oddzielnie. Polecam.
Rewelacja
bardzo podstawowy strój, bez zbędnego szaleństwa - ale jest ok.
Bardzo fajny męski dres . Kupiony na prezent , i osoba obdarowana bardzo zadowolona
Klasyczny dres. Wygodny. Rozmiar S na 175cm i 70kg pasuje idealnie.
Bardzi wygodny dres, do biegania, do szkoły, na treningi, syn zadowolony
Super produkt
Dres bardzo dobrej jakości, leży idealnie