Kszesła miękki, siedzenie i op...
Kszesła miękki, siedzenie i oparcie przewiewne, plecy i inne części ciała się nie pocą.
- Komfort użytkowania
- Kompaktowość
- Łatwość transportu
- stosunek jakości do ceny
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Kszesła miękki, siedzenie i oparcie przewiewne, plecy i inne części ciała się nie pocą.
wszystko ok
Bardzo dobry fotel
Jeden z najwygodniejszych foteli kempingowych w Decathlon, wygodny i solidny. Regulacja oparcia jest bardzo płynna i nie budzi obaw w użytkowaniu, komfortowy, miękki i regulowany zagłówek. Po złożeniu na spokojnie mieści się do bagażnika średniego samochodu. Polecam każdemu kto szuka komfortowego krzesła kempingowego na lata. Jedyny minus jaki
Ok
Wygodny fotel. Możliwość rozłożenia do pozycji leżącej. Mocny i wytrzymały.
Polecam
bardzo wygodny
Bardzo wygodny fotel. Polecam!
Fotel dla osób z wyższą wagą - ponad 100 kg. Ma rączkę do przenoszenia, a nawet kieszonkę na drobiazgi. Plusem jest ergonomiczny ksztsł nóżek ułatwiający ustawienie na nierównulym terenie. Jest nieco cięższy od modelu podstawowego - bez rączki i o niższej wytrzymałości.
Wszystko super