Dzielnie służy od kilku lat. N...
Dzielnie służy od kilku lat. Nic się nie psuje
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Dzielnie służy od kilku lat. Nic się nie psuje
Bardzo dobra hulajnoga.
świetna hulajnoga na krótsze i dłuższe trasy. kupiona na rowerowy maj. szybko sie składa wiec mozna bez problemu wsiąść z nią do komunikacji miejskiej. system zającowi lekka by 9 latek przeniósł ją sam kawałek.
Dobra hulajnoga, szybka, stabilna
Jedyny minus to rączka, która łatwo się uszkadza
Rewelacja, syn zachwycony, amorki bardzo dobrze sie sprawdzają na szutrówce
Dobra hulajnoga trzyma 100 kilo . Także dobry amortyzator
Hulajnoga ogólnie ok jednak składanie hulajnogi sprawia trochę kłopotu instrukcja to jakiś niewypał gdyby nie filmiki na internecie to myślałem że pojadę z hulajnogą do reklamacji.
Super
Świetny sprzęt, dziecko mega zadowolone. Szybko jeździ.
Hulajnoga użytkowana przez 10 latka bardzo zadowolony :)