Korek
Kolejny korek do bidonu to świetna opcja aby nie kupować całego bidonu
Polecam
- Szczelność
- Łatwość otwierania / zamykania
- Kompatybilność
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Kolejny korek do bidonu to świetna opcja aby nie kupować całego bidonu
Polecam
Dziecko zadowolony
super. mocna zapięcie i nie kapie. polecam
ustnik super, łatwy w otwieraniu, wygodny szczelny dopóki nie zużyje się środkowa uszczelka, niestety nie mozna wymienic samej uszczelki ze wzgledu na jej nietypowy kształt, z czasem sam wypada
Super sklep.
Pasuje :)
Dorosłym nie jest wygodnie pić, dziecko 4 lata już też nie chce z niego pić
Ale może być dobry dla maluszków, nie wiem
Nie używamy
Zum trinken muss man etwas saugen, was ich aber als angenehm empfinde. Auch wenn der Deckel geöffnet ist läuft nichts aus, wenn die Flasche mal umgekippt.
Ist jedoch leider bereits nach 4 Wochen kaputt gegangen (schließt nicht mehr). Rückgabe war aber kein Problem.
fantastico che ci sia il ricambio
parfait