Super.
Super.
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Super.
Fajna koszulka polecam
Przewiewna koszulka, polecam
Super jakość ! Jestem pod wrażeniem . Nowa linia odzieży i obuwia to super poziom . !!
Fajna koszulka
Dobrze odprowadza wilgoć i jest przyjemna
Duży Plus za pomysł kolorystyczny i wygląd
wygląd koszulki zjawiskowy wykonanie świetnie
Pierwszy trening biegowy za mną i koszulka jak najbardziej super. Bardzo fajny krój. Jest lekka. Rozmiar idealny. Noszę XL i taki zamówiłem.
Jasna ładna koszulka z fajnym nadrukiem
Wygląda dobrze.
Bardzo lekka!