Polecam
Przyjemna,po praniu nie zatraciła kztsłtów
- Rozciągliwość
- Regulacja wilgoci
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Przyjemna,po praniu nie zatraciła kztsłtów
polecam, odpowiednia jakość tkaniny, po praniu nic się nie dzieje z tkaniną i bluzką
Rok temu kupiłam dokładnie ten sam model koszulki, tylko w innym kolorze. Skład niby ten sam, ale jest odczuwalne pogorszenie jakości.
Wygodna
Gruby materiał, nie prześwituje, nie gniecie się ani podczas chodzenia, ani w bagażu. Mogłaby być bardziej taliowana, ale i tak jest super. Dobrze znosi pranie i nie mechaci się. Nie tylko na jacht.
Bluzka jest gruba, dobra jakościowo
Bardzo wygodny t-shirt. Materiał przyjemny w dotyku. Dobra jakość i wykonanie produktu.
Bluzka zgodna z opisem. Polecam.
Fajny t-shirt, bawełna troszkę grubsza ale takiej właśnie szukałam.
Zamówiłam dwie sztuki .
Jestem zadowolona z zakupu
Polecam