Koszulka jest dobrze wykonana,...
Koszulka jest dobrze wykonana, ale ją zwracam. Kołnierzyk okazał się dla mnie zbyt wysoki. Obawiam się, że podczas noszenia szybko zabrudzę go podkładem/fluidem. Jeśli ktoś nie używa mocnego makijażu lub lubi mocniej zabudowane dekolty, będzie zadowolony. Dla mnie jest niepraktyczna. Kolor w rzeczywistości nie jest tak jaskrawo czerwony i ładny jak
