polecam
polecam
- Komfort użytkowania
- Szybkie schnięcie
- Dostosowanie do budowy anatomicznej
- stosunek jakości do ceny
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
polecam
polecam
Kupiłem dla żony na prezent, jest to Jej ulubiona koszulka na rower, w góry. Polecam.
wygodna, ładna, przewiewna
Wygodna,przewiewna, szybko schnie
jest ok, estetyczna
jest ok, estetyczna
Bardzo lubie te bluzki, mam już kilka
To juz moja kolejna
Super przewiewna w upalne dni.