Niestety oddam sztuczny materi...
Niestety oddam sztuczny materiał
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Niestety oddam sztuczny materiał
To już któraś z kolei. Świetna koszulka na intensywny trening lub porządny trekking, chodzę też na co dzień. Polecam!
Kolejna koszulka tego modelu, komfort noszenia przy codziennym użytkowaniu oraz podczas każdej aktywności fizycznej. Dobry stosunek jakość- cena .
Wszystko super, polecam.
to mój stały zakup bardzo wygodna i
bardzo przyjemna w dotyku. lekka. super krój
Super
polecam, koszulka sprawdza sie na ćwiczeniach
Dobrze dopasowana do ciała, ok odprowadza wilgoć
bardzo przyjemny materiał