Najlepszy produkt na otarcia
Polecam na otarcia ud zwłaszcza latem. Lepszego produktu nie ma. Mój niezbędnik
- Ograniczenie podrażnień
- Odporność na pot
- Wodoodporność
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Polecam na otarcia ud zwłaszcza latem. Lepszego produktu nie ma. Mój niezbędnik
Polecam, sprawdza się na wyjazdach rowerowych.
справді підвищує комфорт на велосипеді
Jestem po amputacji podudzi, używam kremu aby uniknąć podrażnień od protezy przy długich dystansach w górach. Jak na razie sprawdza się znakomicie.
To taki krem, który sprawia, że siodełko przestaje prowadzić osobistą wojnę z kolarzem i nagle jazda nie kończy się dramatem. Konsystencja jest przyjemna, nie klei się jak rozlany miód i nie zamienia spodenek w papier ścierny.
Brak otarć, czyli działa.
najlepszy krem przeciw otarciom.probowqlam tez innych firm ale zawsze wracam do tego. robi robotę nie tylko podczas biegania ale tez w upalne dni lub na urlopie podczas zwiedzania
Świetny produkt ! Polecam .
bardzo pomaga
Pomaga przy bieganiu w upał