polecam, bardzo dobre wykonan...
polecam, bardzo dobre wykonanie
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
polecam, bardzo dobre wykonanie
Solidna i wygodna kuchenka turystyczna. Łatwa obsługa, szybkie gotowanie i małe gabaryty. Idealna na camping i wyjazdy.
Sama kuchenka jest dobra, fajna i ładna. Niestety małych garnuszków i kawiarek nie da się na niej używać. Na szczęście pasują do niej typowe krzyżaki od kuchenek domowych. Wielkim minusem jest zastosowany wąż gazowy - w ciepły dzień jest tak sztywny, że przewraca do połowy opróżniony pojemnik z gazem. A co będzie w zimne dni?! Poza tym jest
Kuchenka dobrze zabezpieczona na czas transportu. Funkcjonalna ,poręczna prosta w pracy.
Wszystko ok
Super kuchenka!
Polecam
Rewelacja!
bardzo wygodna do użycia w namiocie stabilną kupiliśmy w tym roku polecam
Sprawdza się świetnie.Dwa palniki z regulowaną mocą płomienia skracają czas przygotowania posiłku. Łatwość podłączenia do kartuszy.