Ok
Ok
- Rozciągliwość
- Miękkość
- Regulacja wilgoci
- stosunek jakości do ceny
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Ok
Świetne!
Bardzo fajne leginsy , trochę na krótkie nogawki jak dla osoby 172 ale do przeżycia patrząc na resztę plusów
Fajne, wygodne spodnie. Ładnie układają się na sylwetce.
Dobrze się układają i wyglądają.
Mam 164cm i są idealne, dla wyższych będą niestety za krótkie
Mega wygodne i ładnie się układają
super fason, bardzo wygodne, elastyczny materiał, podkreśla w sylwetkę
Fason świetny. Materiał trochę gorzej. Owszem, bardzo elastyczny (20% elastanu), nieprześwitujacy. Ale równocześnie gruby i ciężki. Mnie brakuje w pasie gumki/gumy/tasiemki. Z racji dużej elastyczności spodnie są bardzo szerokie i dla wielu pań będzie potrzeba sięgnięcia po mniejszy rozmiar. U mnie dopiero mniejszy rozmiar trzyma się na miejscu i
Jak wyjęłam spodnie z paczki (rozmiar L33/31) byłam pewna że będą za małe, bo sprawiały wrażenie rozmiaru mniej więcej dziecięcego. Tymczasem okazało się, że super się dopasowują i są idealne na długość 😅 Na codzień noszę 40/42 (170 cm, 73 kg)