Rozkład ocen dla 441 opinii
Filtruj tylko opinie z 5 gwiazdkami dla produktu Legginsy do jogi i pilatesu damskie Kimjaly flare
5
Procent wypełnienia: 83%
Filtruj tylko opinie z 4 gwiazdkami dla produktu Legginsy do jogi i pilatesu damskie Kimjaly flare
4
Procent wypełnienia: 11.8%
Filtruj tylko opinie z 3 gwiazdkami dla produktu Legginsy do jogi i pilatesu damskie Kimjaly flare
3
Procent wypełnienia: 3.4%
Filtruj tylko opinie z 2 gwiazdkami dla produktu Legginsy do jogi i pilatesu damskie Kimjaly flare
2
Procent wypełnienia: 1.1%
Filtruj tylko opinie z 1 gwiazdkami dla produktu Legginsy do jogi i pilatesu damskie Kimjaly flare
1
Procent wypełnienia: 0.7%

Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.

Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.

Dowiedz się więcej w naszych warunkach użytkowania

Ok

Ok
  • 5/5 Rozciągliwość
  • 5/5 Miękkość
  • 5/5 Regulacja wilgoci
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
Paweł, PolskaZweryfikowany kupujący3 d temu

Świetne!

Świetne!
  • 5/5 Rozciągliwość
  • 5/5 Miękkość
  • 5/5 Regulacja wilgoci
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
  • 5/5 Wygląd / Design
Paula, PolskaZweryfikowany kupujący2 t temu

Bardzo fajne leginsy , trochę ...

Bardzo fajne leginsy , trochę na krótkie nogawki jak dla osoby 172 ale do przeżycia patrząc na resztę plusów
  • 5/5 Rozciągliwość
  • 5/5 Miękkość
  • 5/5 Regulacja wilgoci
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
  • 5/5 Wygląd / Design
Koli, PolskaZweryfikowany kupujący2 t temu

Fajne, wygodne spodnie. Ładnie...

Fajne, wygodne spodnie. Ładnie układają się na sylwetce.
    Marzena , PolskaZweryfikowany kupujący3 t temu

    Dobrze się układają i wyglądaj...

    Dobrze się układają i wyglądają.
      Kamil, PolskaZweryfikowany kupujący4 t temu

      Mam 164cm i są idealne, dla wy...

      Mam 164cm i są idealne, dla wyższych będą niestety za krótkie
        Yogagirl, PolskaZweryfikowany kupujący1 m temu

        Mega wygodne i ładnie się ukła...

        Mega wygodne i ładnie się układają
          Jul, PolskaZweryfikowany kupujący1 m temu

          super fason, bardzo wygodne, e...

          super fason, bardzo wygodne, elastyczny materiał, podkreśla w sylwetkę
            AMIC , PolskaZweryfikowany kupujący1 m temu

            Fason świetny. Materiał trochę...

            Fason świetny. Materiał trochę gorzej. Owszem, bardzo elastyczny (20% elastanu), nieprześwitujacy. Ale równocześnie gruby i ciężki. Mnie brakuje w pasie gumki/gumy/tasiemki. Z racji dużej elastyczności spodnie są bardzo szerokie i dla wielu pań będzie potrzeba sięgnięcia po mniejszy rozmiar. U mnie dopiero mniejszy rozmiar trzyma się na miejscu i
            • 5/5 Rozciągliwość
            • 5/5 Miękkość
            • 4/5 Regulacja wilgoci
            • 3/5 stosunek jakości do ceny
            Małgorzata, PolskaZweryfikowany kupujący2 m temu

            Mega

            Jak wyjęłam spodnie z paczki (rozmiar L33/31) byłam pewna że będą za małe, bo sprawiały wrażenie rozmiaru mniej więcej dziecięcego. Tymczasem okazało się, że super się dopasowują i są idealne na długość 😅 Na codzień noszę 40/42 (170 cm, 73 kg)
            • 5/5 Rozciągliwość
            • 5/5 Miękkość
            • 5/5 Regulacja wilgoci
            • 5/5 Wygląd / Design
            • 5/5 stosunek jakości do ceny
            Jo, PolskaZweryfikowany kupujący2 m temu