Rozkład ocen dla 8 opinii
Filtruj tylko opinie z 5 gwiazdkami dla produktu Bluza Legea Dair Damskie
5
Procent wypełnienia: 75%
Filtruj tylko opinie z 4 gwiazdkami dla produktu Bluza Legea Dair Damskie
4
Procent wypełnienia: 12.5%
Filtruj tylko opinie z 3 gwiazdkami dla produktu Bluza Legea Dair Damskie
3
Procent wypełnienia: 0%
Filtruj tylko opinie z 2 gwiazdkami dla produktu Bluza Legea Dair Damskie
2
Procent wypełnienia: 0%
Filtruj tylko opinie z 1 gwiazdkami dla produktu Bluza Legea Dair Damskie
1
Procent wypełnienia: 12.5%

Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.

Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.

Dowiedz się więcej w naszych warunkach użytkowania

Sweat à capuche sport pour femme DAIR

Magnifique sweat. Seulement la taille est italienne est le M conseillé par Decathlon en temps normal est juste mais là la veste est un peu juste. Je la garde quand même. Sinon tout est parfait. La livraison a été quand même un peu longue.
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
René, SzwajcariaZweryfikowany kupujący3 m temu

Approvata

Veste bene, sagomata. Buon tessuto.
  • 4/5 stosunek jakości do ceny
Alessia, WłochyZweryfikowany kupujący4 m temu

bella e leggera

Bella felpa in cotone, taglia perfetta
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
MARA, WłochyZweryfikowany kupujący6 m temu

Consegna puntuale e tracciata,...

Consegna puntuale e tracciata, buona vestibilità e comfort
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
Geppo83, WłochyZweryfikowany kupujący7 m temu

Felpa confortevole e modello slim

L'ho già comprata viola e ne ho comprata un'altra grigia !
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
Michela, WłochyZweryfikowany kupujący8 m temu

Colore spettacolare

Visto il prezzo e quanto mi era piaciuta, l'ho ricomprata !
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
Michela, WłochyZweryfikowany kupujący8 m temu

Molto delusa

Molto delusa
    Maria Grazia, WłochyZweryfikowany kupujący8 m temu

    Il prodotto era di ottima qual...

    Il prodotto era di ottima qualità ma non andava bene la taglia. Ho chiesto di fare il reso: è stato semplice e veloce e nel giro di pochi giorni mi è arrivato l'accredito sulla carta di credito.