Buty te to jakaś kpina
Pierwszy raz się spotkałem, aby buty tej firmy popękały po miesiącu średniego użytkowania.
Tragedia i nie warte są tych pieniędzy! Dlatego też w ostatnim czasie chyba takie promocje na te i inne modele tej firmy.
- stosunek jakości do ceny
