bez zastrzeżeń - polecam
bez zastrzeżeń - polecam
- stosunek jakości do ceny
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
bez zastrzeżeń - polecam
Purtroppo questo articolo non ha soddisfatto le mie aspettative: arrivato di un colore diverso rispetto a quello ordinato (beige anziché bianco), la taglia scelta mediante la tabella risulta molto grande una volta indossato. Anche il materiale non è tra quelli più piacevoli al tatto.
Polaire très fine. Plutôt déçue. Taille très grand. Couleur bien. Confortable et souple.
Très bien je recommande
Sehr schön und bequem. Gross geschnitten.
Een dunne trui maar beschermt goed tegen de kou. Is goed in het tussenseizoen.
Beste Annick,
Hartelijk dank dat u de tijd neemt om een recensie te schrijven over het product van onze partner. Heel fijn om te lezen dat u tevreden bent met uw aankoop! Dit helpt ons tevens om de kwaliteit van onze producten en diensten te blijven garanderen. Hopelijk tot…