Świetne
Przy trekkingu w -15 się sprawdziły, dobrze grzały, nie obciążają nigdzie dobrze leżą. Nie prześwitują. Służą mi jako baza pod spodnie jak i same legginsy przy cieplejszych dniach
- stosunek jakości do ceny
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Przy trekkingu w -15 się sprawdziły, dobrze grzały, nie obciążają nigdzie dobrze leżą. Nie prześwitują. Służą mi jako baza pod spodnie jak i same legginsy przy cieplejszych dniach
Bardzo ciepłe getry
Leginsy ciepłe, kremowe. Rozmiar standardowy (ja noszę S i takie zamówiłam). Polecam.
Bardzo dobry kontakt z producentem, rozmiar leginsów należy zamawiać mniejszy niż zazwyczaj (leginsy są bardzo obszerne)
Bardzo przyjemne w noszeniu. Swietnie sprawdziły się w Norwegii pod spodniami przeciwdeszczowymi. Polecam