Fotel zakupiony na camping oka...
Fotel zakupiony na camping okazał się być idealny, poduszka miękka i wygodna. Jeżyny mankament jest taki że się stanie brudzi od włosów, paprochów ale poza tym fajny fotel.
- stosunek jakości do ceny
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Fotel zakupiony na camping okazał się być idealny, poduszka miękka i wygodna. Jeżyny mankament jest taki że się stanie brudzi od włosów, paprochów ale poza tym fajny fotel.
Niestety z opis chyba trochę jest nieprecyzyjny. Kupiłem jedno krzesło, żona nalegała żebym od razu przy zakupie wziął dwie sztuki. Dobrze, że wziąłem jedno. Niektóre rureczki są cieniutkie, w opisie piszą że udźwig do 150 kg. Na innych stronach inni sprzedawcy piszą że tylko 120 kg. Jak mam w tych granicach wagę, boję się na tym krześle siedzieć,