Polecam hulajnogę
Bardzo fajna, dobrze się użytkuje, dziecko zadowolone
- stosunek jakości do ceny
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Bardzo fajna, dobrze się użytkuje, dziecko zadowolone
W miarę lekka hulajnoga, córka od razu wsiadła i pojechała. A ma 4 latka.
Hulajnoga - jest super
Solidnie wykonany, lekki, żywa kolorystyka. Bardzo polecam produkt
Bardzo ładny. Solidne wykonanie.
Super
Polecam
Super sprzęt. Córka zadowolona bardzo😊
Towar był adekwatny do zdjecia.byl super prezentem dla wnuczki która była bardzo zadowolona
Świetna, sprawna. Dobrze się sprawdza. :)