Polecam
Ładna , córka zadowolona
- stosunek jakości do ceny
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Ładna , córka zadowolona
Wszystko dobrze spasowane, nic nie trzeszczy, jedyne zastrzeżenia można mieć do łożysk sterowych - chodzą trochę ciężko.
Bardzo dobra hulajnoga
Dziecko mega zadowolone
Wszystko super
Odpowiednia dla 6- latka .
Idealna wysokość, solidna.
Syn zadowolony
bardzo fajna hulajnoga fajnie się na niej robi triki na osoby powyżej 12 roku życia będzie za mała a cena jest nawet adekwatna więc polecam
bardzo fajna hulajnoga lecz do 12 roku życia potem już jest za mała dobrze się na niej robi triki itd więc cena też jest nawet odpowiednia więc gorąco ją polecam
Fajna lekka hulajnoga. Solidnie wykonana, koła twarde. Ciekawy nadruk smoka. Może tylko okładziny kierownicy są trochę zbyt różowe. Ale dla młodego użytkownika na początek przygody z hulajnogami bardzo w porządku. Polecam
Article conforme à la description très bien.