Kapok w porządku. Trochę wypły...
Kapok w porządku. Trochę wypływa do góry, trzeba zapiąć go na dole. Ogólnie jestem zadowolona.
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Kapok w porządku. Trochę wypływa do góry, trzeba zapiąć go na dole. Ogólnie jestem zadowolona.
Kamizelka ma świetny, dopasowany krój, który nie krępuje ruchów i zapewnia swobodę podczas pływania na SUPie. Paski można łatwo dostosować do swojej sylwetki, co gwarantuje idealnie dopasowanie. Dodatkowy plus to długi pasek do regulacji w kroku. Jedyną wadą, jaką zauważyłem, są nieco za krótkie paski regulacji bocznej. Dla osób o obwodzie klatki