Lodówka bardzo pojemna. Całkie...
Lodówka bardzo pojemna. Całkiem dobrze trzyma zadaną temperaturę. Sprawnie łączy się z aplikacją. Jedyny minus to brak możliwości regulacji temperatury, po rozdzieleniu lodówki na dwie komory. Większa komora stanowi wtedy zamrażalnik, w mniejszej komorze temperatura jest o 10-12 st. C wyższa niż w zamrażalniku.
- stosunek jakości do ceny
