Rozkład ocen dla 6 opinii
Filtruj tylko opinie z 5 gwiazdkami dla produktu Namiot plażowy Enero Camp 190x120x86 cm
5
Procent wypełnienia: 83.3%
Filtruj tylko opinie z 4 gwiazdkami dla produktu Namiot plażowy Enero Camp 190x120x86 cm
4
Procent wypełnienia: 0%
Filtruj tylko opinie z 3 gwiazdkami dla produktu Namiot plażowy Enero Camp 190x120x86 cm
3
Procent wypełnienia: 0%
Filtruj tylko opinie z 2 gwiazdkami dla produktu Namiot plażowy Enero Camp 190x120x86 cm
2
Procent wypełnienia: 0%
Filtruj tylko opinie z 1 gwiazdkami dla produktu Namiot plażowy Enero Camp 190x120x86 cm
1
Procent wypełnienia: 16.7%

Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.

Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.

Dowiedz się więcej w naszych warunkach użytkowania

Bardzo słaba jakość. Pałąki ba...

Bardzo słaba jakość. Pałąki bardzo cienkie i połamały się za drugim użyciem. Wcześniej miałem podobny z Quecha i służy mi od 6 lat. Dziwne,że moja negatywna opinia, którą chciałem od razu zamieść w ubiegłe lato wcale sie nie ukazała.
  • 1/5 stosunek jakości do ceny
Mariusz, PolskaZweryfikowany kupujący1 r temu

Namiot spoko, dobrze chroni pr...

Namiot spoko, dobrze chroni przed słońcem i wiatrem. Niestety składanie namiotu nie należy do najłatwiejszych i wcześniej lepiej obejrzeć filmik instruktażowy ;)
    Maciek, PolskaZweryfikowany kupujący1 r temu

    Namiot duży i głęboki pozwala ...

    Namiot duży i głęboki pozwala schować się przed słońcem i wiatrem. No i błyskawiczne rozkładanie i składanie.
      Jacek, PolskaZweryfikowany kupujący1 r temu

      Produkt w pełni spełnia oczeki...

      Produkt w pełni spełnia oczekiwania, polecam.
        Piotr, PolskaZweryfikowany kupujący1 r temu

        Produkt fajny, spełnienia swoj...

        Produkt fajny, spełnienia swoją funkcję
          Ewelina , PolskaZweryfikowany kupujący1 r temu

          Namiot się sprawdza. Ale pierw...

          Namiot się sprawdza. Ale pierwsze składanie nie było proste :)...