Bardzo słaba jakość. Pałąki ba...
Bardzo słaba jakość. Pałąki bardzo cienkie i połamały się za drugim użyciem. Wcześniej miałem podobny z Quecha i służy mi od 6 lat. Dziwne,że moja negatywna opinia, którą chciałem od razu zamieść w ubiegłe lato wcale sie nie ukazała.
- stosunek jakości do ceny
