Bardzo fajne dziecięce okulary...
Bardzo fajne dziecięce okulary. Szybko dostosowują się do światła, tzn jaśnieją i ciemnieją. Są wygodne i estetycznie wykonane.
- stosunek jakości do ceny
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Bardzo fajne dziecięce okulary. Szybko dostosowują się do światła, tzn jaśnieją i ciemnieją. Są wygodne i estetycznie wykonane.
Okulary bardzo fajne
Lunettes parfaites pour moi car j'ai une petite tête. Solides et agréables à porter avec le casque
Dans l'absolu un produit d'un bon rapport qualité prix, même si le confort au niveau du nez peut être amélioré. En revanche la lunette n'est pas photochromique comme annoncé dans le description. Pourtant j'ai vérifié deux fois pour sélectionner le bon modèle. Il est polarisé, mais pas photochromique.
Article de bonne qualité
Bel emballage
Leuke bril om te zien maar de glazen (van de roze variant) kleuren niet mee. Jammer
Vraiment bien
Adquiri para o meu filho e ele ficou muito contente
Pedí las rosas y me llegaron verdes.
Las gafas muy cómodas para hacer deporte