ogólnie ok. trochę zbyt krótki...
ogólnie ok. trochę zbyt krótkie śledzie i przy każdym podmuchu wiatru trzeba parasol łapać ale z trochę lepszymi/dłuższymi śledziami powinno być bardziej ok.
- stosunek jakości do ceny
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
ogólnie ok. trochę zbyt krótkie śledzie i przy każdym podmuchu wiatru trzeba parasol łapać ale z trochę lepszymi/dłuższymi śledziami powinno być bardziej ok.
Super parasol, wytrzymały, duży
Towar przyszedł uszkodzony, w złym stanie, rura wygięta, pełno odprysków farby, zagięć.
Dramat !!!
Kontakt z "partnerem" tragiczny, reklamacja zgłoszona 20.06.2025 i do tej pory nie mamy żadnych konkretów.
Ciągle dopytuje i pisze ale jedyne propozycje jak na razie to 5% lub 10 % rabatu - czyli maks 12 zł - śmiech !!!
Trochę flugi i ciężki, ale skoro jest duży to na to nie ma rady. Spełnia swoją rolę i o to chodziło.
Arrivé déchiré et le partenaire de Décathlon ne veut pas reconnaître alors que j’ai fait des photos du colis bref grosse déception.
Het bedrijf was enorm behulpzaam en reageerden snel toen er een foutje in de bestelling stond. Super fijn! Parasol is verder okee, beetje wiebelig, maar doet zijn ding. Wel lekker groot. De hoes is wel iets te smal, waardoor je met moeite het inpakt. Twee slordigheden: er hingen veel losse draadjes aan de parasol, die zijn wel snel af te knippen,
dodávka proběhla v pořádku, bez jakéhokoli zpoždění