Uszkodzony
Towar otrzymałam uszkodzony. Siatka jest naderwana. Opakowanie było uszkodzone. Producent nie uznał reklamacji twierdzac że uszkodzenie było po naszej stronie. Nie polecam towaru ze względu na obsługę posprzedazową. Jeśli dostaniecie towar uszkodzony to będzie wasz problem. Producent nie zgodził się na wymianę jednego z elementów. Rama sama w sobi
- stosunek jakości do ceny
