Rozkład ocen dla 9 opinii
Filtruj tylko opinie z 5 gwiazdkami dla produktu Skarpetki zimowe z owczej wełny Rogelli Merino
5
Procent wypełnienia: 88.9%
Filtruj tylko opinie z 4 gwiazdkami dla produktu Skarpetki zimowe z owczej wełny Rogelli Merino
4
Procent wypełnienia: 0%
Filtruj tylko opinie z 3 gwiazdkami dla produktu Skarpetki zimowe z owczej wełny Rogelli Merino
3
Procent wypełnienia: 0%
Filtruj tylko opinie z 2 gwiazdkami dla produktu Skarpetki zimowe z owczej wełny Rogelli Merino
2
Procent wypełnienia: 0%
Filtruj tylko opinie z 1 gwiazdkami dla produktu Skarpetki zimowe z owczej wełny Rogelli Merino
1
Procent wypełnienia: 11.1%

Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.

Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.

Dowiedz się więcej w naszych warunkach użytkowania

Są ok

Są ok
    Jacek, PolskaZweryfikowany kupujący1 m temu

    Sprawdzone w boju.

    Sprawdzone w boju.
    • 5/5 stosunek jakości do ceny
    Jacek, PolskaZweryfikowany kupujący1 m temu

    Super ciepłe!

    Testowane przy -5. Stopa w komfortowych warunkach. Polecam!
    • 5/5 stosunek jakości do ceny
    Dominik, PolskaZweryfikowany kupujący6 m temu

    Rogelli Merino

    Po kilku jazdach w temperaturach 3-8 stopni przynajmniej jak dla mnie (każdy inaczej odczuwa temperaturę) bardziej na jesień. W tych temperaturach OK, gdy będzie zimniej mogą nie wystarczyć. Mają pogrubiony materiał na pięcie i palcach, sam materiał przyjemny, na razie (po 500km) nie widać oznak zużycia. Próbowałem w butach, których używam przez
    • 5/5 stosunek jakości do ceny
    Tomasz, PolskaZweryfikowany kupujący7 m temu

    Idealne na szosę

    Idealne zima
    • 5/5 stosunek jakości do ceny
    Maciej, PolskaZweryfikowany kupujący7 m temu

    Super produkt. Rekomenduję.

    Super produkt. Rekomenduję.
      Marcin, PolskaZweryfikowany kupujący1 r temu

      Super skarpety. Bardzo ciepłe....

      Super skarpety. Bardzo ciepłe. Syn zadowolony
        Ewa, PolskaZweryfikowany kupujący1 r temu

        Veel te grote maat

        Helaas veel te grote maat gekregen! Ik vroeg XL maar nu heb ik 44 - 47 - dat is dus andere maat instelling !
        • 1/5 stosunek jakości do ceny
        Karlijn, HolandiaZweryfikowany kupujący6 m temu

        Top! Mooi paar leuke kousen

        Top! Mooi paar leuke kousen
          Wim, BelgiaZweryfikowany kupujący1 r temu

          Odpowiedź sprzedawcy

          Beste, 


          Bedankt voor je feedback. Heel fijn om te lezen dat u tevreden bent met uw aankoop!


          Dit helpt ons tevens om de kwaliteit van onze producten en diensten te blijven garanderen. Hopelijk tot binnenkort op onze website of in één van onze Decathlon…