Są ok
Są ok
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Są ok
Sprawdzone w boju.
Testowane przy -5. Stopa w komfortowych warunkach. Polecam!
Po kilku jazdach w temperaturach 3-8 stopni przynajmniej jak dla mnie (każdy inaczej odczuwa temperaturę) bardziej na jesień. W tych temperaturach OK, gdy będzie zimniej mogą nie wystarczyć. Mają pogrubiony materiał na pięcie i palcach, sam materiał przyjemny, na razie (po 500km) nie widać oznak zużycia. Próbowałem w butach, których używam przez
Idealne zima
Super produkt. Rekomenduję.
Super skarpety. Bardzo ciepłe. Syn zadowolony
Helaas veel te grote maat gekregen! Ik vroeg XL maar nu heb ik 44 - 47 - dat is dus andere maat instelling !
Top! Mooi paar leuke kousen
Beste,
Bedankt voor je feedback. Heel fijn om te lezen dat u tevreden bent met uw aankoop!
Dit helpt ons tevens om de kwaliteit van onze producten en diensten te blijven garanderen. Hopelijk tot binnenkort op onze website of in één van onze Decathlon…