Cena jest dobra. Polecam
Cena jest dobra. Polecam
- stosunek jakości do ceny
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Cena jest dobra. Polecam
Rozmiar zaniżony. Jakość względnie ok. Natomiast wkładka to najsłabszy punkt tych spodenek. Ogólnie jest ok
Wszystko sie zgadza z opisem
ok
Wygodne, spełniają swój cel.
Bardzo dobra jakość, polecam tylko wziąć większy rozmiar niż zwykle.
Pierwsze spodenki. Chyba nic więcej nie potrzebuję :)
ok chociaż przy zamawianiu nie zauważyłam białych szelek...ale dzięki temu komfort na rowerze lepiej
400 km w trzy dni i dupa cała żadnych otarć
Jakusz super
Zaniżona rozmiarówka xl musislem kupic
Szkoda ze bez zamka