Jestem bardzo zadowolona. Spod...
Jestem bardzo zadowolona. Spodenki wygodne, ładnie się prezentują. Dobrze się trzymają, podczas ćwiczeń nie trzeba podciągać. Nie prześwitują.
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Jestem bardzo zadowolona. Spodenki wygodne, ładnie się prezentują. Dobrze się trzymają, podczas ćwiczeń nie trzeba podciągać. Nie prześwitują.
Comoda e bella