Rozkład ocen dla 13 opinii
Filtruj tylko opinie z 5 gwiazdkami dla produktu Trampolina ogrodowa Jump Pro Premium dla dzieci z siatką wewnętrzną 14FT 435cm
5
Procent wypełnienia: 69.2%
Filtruj tylko opinie z 4 gwiazdkami dla produktu Trampolina ogrodowa Jump Pro Premium dla dzieci z siatką wewnętrzną 14FT 435cm
4
Procent wypełnienia: 7.7%
Filtruj tylko opinie z 3 gwiazdkami dla produktu Trampolina ogrodowa Jump Pro Premium dla dzieci z siatką wewnętrzną 14FT 435cm
3
Procent wypełnienia: 0%
Filtruj tylko opinie z 2 gwiazdkami dla produktu Trampolina ogrodowa Jump Pro Premium dla dzieci z siatką wewnętrzną 14FT 435cm
2
Procent wypełnienia: 7.7%
Filtruj tylko opinie z 1 gwiazdkami dla produktu Trampolina ogrodowa Jump Pro Premium dla dzieci z siatką wewnętrzną 14FT 435cm
1
Procent wypełnienia: 15.4%

Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.

Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.

Dowiedz się więcej w naszych warunkach użytkowania

Bardzo fajna, duża, przestronn...

Bardzo fajna, duża, przestronna trampolina. Dzieci szczęśliwe.
    Anna, PolskaZweryfikowany kupujący1 r temu

    Bardzo dobra trampolina, stabi...

    Bardzo dobra trampolina, stabilna. Bezpiecznie bawi się dwoje, troje dzieci. Dorosła osoba też spokojnie może korzystać.
      Olga, PolskaZweryfikowany kupujący1 r temu

      Idealna, bezpiczna i solidna.

      Idealna, bezpiczna i solidna.
        Kinga, PolskaZweryfikowany kupujący1 r temu

        Pěkná a funkční.

        Pěkná a funkční.
        • 5/5 stosunek jakości do ceny
        František, CzechyZweryfikowany kupujący11 m temu

        Produto muito bom. Recomendo

        Produto muito bom. Recomendo
        • 5/5 stosunek jakości do ceny
        FRANCISCO, PortugaliaZweryfikowany kupujący1 r temu

        Super produit! Sécurité maxima...

        Super produit! Sécurité maximale avec son filet à l’intérieur de la zone des ressorts ! Il est beau en plus. Je l’ai monté toute seule, mais à deux c’est plus simple!
        • 5/5 stosunek jakości do ceny
        Elisabeth, FrancjaZweryfikowany kupujący1 r temu

        Ravie de mon achat. La livrais...

        Ravie de mon achat. La livraison s’est bien déroulée. Le plus complexe est le montage. Pas toujours très claire. À nous maintenant les heures de sauts et de jeux ! Je recommande
        • 5/5 stosunek jakości do ceny
        Nathalie, BelgiaZweryfikowany kupujący1 r temu

        Odpowiedź sprzedawcy

        Bonjour, Je vous remercie pour votre commentaire. Ravi de lire que vous êtes satisfait de votre achat! Cela nous aide également à continuer à garantir la qualité de nos produits et services. A bientôt sur notre site ou dans l'un de nos magasins Decathlon. Sportivement,

        Qualité des coutures médiocres...

        Qualité des coutures médiocres 1 semaine après les coutures défont Dommage
        • 2/5 stosunek jakości do ceny
        Joelle, BelgiaZweryfikowany kupujący1 r temu

        Odpowiedź sprzedawcy

        Bonjour, Nous sommes désolés de lire que l'article n'a pas répondu à vos attentes. Si vous le souhaitez, vous disposez d'un délai de 30 jours pour demander un retour/échange. Vous pouvez le faire en nous contactant par e-mail ([email protected]), ou depuis votre profil client. A…

        Wir haben das Trampolin seit e...

        Wir haben das Trampolin seit einem knappen Jahr. Die Qualität ist vollkommen ungenügend. Das Trampolin war über den Winter und Herbst komplett eingelagert. Keiner UV Strahlung, keinem Eis und Schnee ausgesetzt und jetzt nach dem Aufbau reißen die ganzen Laschen des Sprungnetzes. Des Weiteren ist überall der Kunststoff am spröde, die Nähte öffnen
          Stefanie , NiemcyZweryfikowany kupujący1 r temu

          Ich habe bis heute nicht alle ...

          Ich habe bis heute nicht alle Teile von meinem Trampolin bekommen. Trotz Reklamationen bei Decathlon oder auch UPS ist nichts passiert und in der Zwischenzeit sind nur mehrere Wochen vergangen, so dass ich bereits eine Mahnung von euch bekommen habe. Alles andere als zufriedenstellend. Vor allem jammern mir 4 Kinder jeden Tag ins Ohr wann das
            Benjamin , NiemcyZweryfikowany kupujący1 r temu