Dobry uchwyt na wyboje :)
Uchwyt dość dobrze się sprawdza, nawet na większych wybojach, gdy trzęsie całym rowerem :)
Jedynie mały mankament to taki, że gdy chcemy kliknąć na ekranie coś blisko rogów telefonu to uchwyty mogą trochę zasłaniać (ale mnie zależało głównie żeby uchwyt dobrze trzymał i nie jest to duży problem).
- stosunek jakości do ceny
