Ok. Trochę się brudzą
Ok. Trochę się brudzą
- Oddychalność
- Ochrona przed uderzeniami
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Ok. Trochę się brudzą
sprawdzają się dobrze, nie zsuwają się, dobrze zabezpieczają
rozmiarówka jest źle podana mierzyłem trzy razy czy na pewno są dobre był, przyszły nakolanniki i okazało sie że za małe akurat przed moim waznym meczem i utrudniało mi to gre. Nie pozdrawiam
Wygodne, ładnie wyglądają.
super
Bardzo dobry produkt
najlepsze na rynku polecam
Generalnie produkt oceniam na bardzo dobry jedynie do czego można by się przyczepić że noga dość intensywnie się w nich poci ale i tak jestem na tak
Ogólnie wykonane dobrze, ale za długie dla niższych kobiet
spoko