polecam
fajny namiot, dużo miejsca w środku, bardzo łatwy w rozkładaniu
- Pojemność
- Łatwość montażu / demontażu
- Redukcja ciepła
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
fajny namiot, dużo miejsca w środku, bardzo łatwy w rozkładaniu
To mój trzeci namiot z Decathlonu. Mam już 2 os. i 3 os. szybko rozkładające się, szukałem czegoś większego ale nie za dużego i wygodnego do rozkładania, gdyż spędzaliśmy 3 tygodnie w drodze. rozkładaliśmy namiot na 2-3 dni i jechaliśmy dalej. System rozkładania jest fantastycznie prosty - wystarczy nadmuchać. Materiał jest jasny i brudzi się, ale
dobrze przemyślany namiot. fajnie rozwiązana wentylacja. jedynie przydałoby się lepsze rozwiązanie wyjścia. na przykład dodatkowa siatka na zewnątrz większego rozmiaru tak by chroniła przed owadami ale nie trzeba o wachlować zamkiem
Namiot jest super. Polecam. Sprawdził się. Dokupujemy na nowy sezon Trop. Namiot jest bardzo przyjemny w użytkowaniu.
Naprawdę łatwo się go rozkłada i składa, dobrze dopracowane przestrzenie sypialniane z wentylacją.
Dokładnie pasujące matryce wypełniające przestrzeń sypialnianą (do kupienia osobno)
Namiot spełnił moje oczekiwania . Jestem zadowolony i zdecydowanie polecam.💪💪💪💪
namiot super... tylko dlaczego dostała mi się woda do środka czyli chodzi mi o sypialnie.. czy jest taka możliwość że pod spodem ta mata nie takiego tworzywa że przepuszcza tą wodę. materace miałem wszystkie mokre
najlepszy namiot dla rodziny. mamy juz go 3 sezon nic sie nie dzieje. rozkłada sie w moment i składa w moment
namiot super polecam
Super wartość do ceny