Nie to co kiedyś
W porównaniu z modelami sprzed 10 lat, to słabe szycie, słabe wykonanie, słaby materiał. Namiot NIE PRZECIEKA i to jest najważniejsze. Podczas słońca w środku upał. Wnętrze namiotu ma 2 olbrzymie okna, które NIE MAJĄ ZAMKNIĘCIA. Namiot ma bardzo duże skosy, więc po wsadzeniu materaca osoba 180cm śpi na styk! Dwie osoby to raczej się nie zmieszczą,
- Łatwość montażu / demontażu
- Pojemność
- Łatwość transportu
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
