Bardzo dobry produkt oo
Bardzo dobry produkt oo
- Pojemność
- Redukcja ciepła
- Zaciemnienie
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Bardzo dobry produkt oo
Komfortowy dla 2 osób. W przedsionku mieszczą się 2 rowery i stolik + krzesła + pojemniki na żywność/ akcesoria kuchenne. Wytrzymuje wiatr i ulewy. Szybko się składa i rozkłada, wygodnie w 2 osoby ale jedna też sobie radzi. F&B robi robotę. W 2026 leci 7 sezon używania, po 1-3 tygodni w każde lato. Polecam dodatkowo dokupić tarp żeby mieć dasze
Polecam!
Bardzo dobry namiot 👍
Namiot kupiony w zeszłym roku, służy nam na wyprawach rowerowych i podczas weekendowych wyjazdów nad jezioro. Rozkłada się dość szybko, gdy uczestniczą w tym dwie osoby. Podłoga w przedsionku ma dodatkowy rant, dzięki czemu do środka nie wchodzą robaki i podczas deszczu nie wlewa się woda. W naszej wersji zastąpiliśmy stalowe szpilki aluminiowymi (
Superancki
Bardzo duży , przestronny i funkcyjny namiot. Wszystko zgodne z opisem. Może zmieścić więcej niż 4 osoby. Polecam .
Namiot na 5 gwiazdek, mamy już 2 lata. Przeżył 3 ulewy 30 mm+. Używany ponad 20 dni. w środku można się normalnie wyprostować. dobra wentylacja. dużo miejs na chowanie przedmiotów+ haczyki na lampki. Cena bardzo przystępna, nie spodziewałem się takiej jakości po zakupie. Szczególnie przy burzy jak namiot stał w paru cm wody i nie przeciekł z żadnej
Fenomenalny i bardzo prosto się rozkłada, polecam!
Znakomite namiot. Przestronny i łatwy w obsłudze. System freshandblack zdaje egzamin. Polecam