Super namiot
Super namiot. Jedyna wada to taka że nie ma moskitiery z siatki.
- Pojemność
- Wodoodporność
- Odporność na wiatr
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Super namiot. Jedyna wada to taka że nie ma moskitiery z siatki.
duży, komfortowy, łatwy w rozłożeniu, wytrzymały na duży deszcz i silny wiatr . używany już drugi sezon.polecam
Namiot duży i pojemny. Polecam
Super namiot, można się schronić w kilkanaście osób w środku podczas deszczu
dość łatwy z złożeniu, całkiem spory i wygodny
super, ale polecam dołożyć i kupić ten przyciemniany, jednak one mniej sie grzeją w środku
Przestronny, wygodny w użytkowaniu. Pomimo rozmiarów nie jest skomplikowany w rozkładaniu. Po latach użytkowania wszystko nadal w najlepszym porządku. Nie zdarzyło się, aby gdzieś przeciekał. Za tą cenę, ekstra opcja.
Na 3 osoby w sam raz. Mieszcza sie 3 łozka polowe. Przecionek duzy i wygodny.
super namiot, bardzo szybko się składa, wysoki przedsionek
Dobry namiot. Wytrzymał porządną burze z gradem. Śledzie mogły by być trochę lepsze. Była mała improwizacja. Na oryginalnych śledziach raczej by nie przetrwał.