polecam
polecam
- Pojemność
- Redukcja ciepła
- Zaciemnienie
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
polecam
Super namiot , duży , 2 pokoje i przedsionek zmieściła się kuchnia xl , 2 duże materace, stolik duży , i 3 krzesełka i jeszcze bardzo dużo miejsca zostało , fajne w tym namiocie jest to że ma duże okna z moskitiera.
Namiot świetny, jednak zdecydowaliśmy się na większy bo dużo większy przedsionek, na wymiarach tak tego nie widać ale po przejechaniu do sklepu i wejściu do obydwóch wybraliśmy 6.3 F&B. Tutaj musielibyśmy dokupić przedsionek i wtedy jest lux. Ogólnie obydwa namioty wg własnych oczekiwań na plus. Polecam
bardzo fajny namiot dla rodziny, u nas 5 osób śpi naprawdę wygodnie, na duży plus możliwość wydzielenia osobnego pomieszczenia dla dwoch osob, bardzo duży przedsionek, łatwy do rozłożenia
polecam
Super namiot dla rodziny. Mieści 5 osobową rodzinę, przedsionek jest wystarczający nawet żeby zrobić w nim śniadanie. Przetrwał kilka ulew i silnych wiatrów. Po każdym wyjeździe suszony, odkurzany i sprawdza się idealnie. Funkcja fresh&Black sprawdza się. W pomieszczeniach do spania jest zawsze ciemno a i temperatura w słoneczne dni jest niższ
Miałem wcześniej 4 osobowy z jedną sypialnią. Ten jest większy. Dobrze że jest możliwość samej moskitiery na drzwiach wejściowych. Plis dla schowków między sypialniami.
Super dużo miejsca w środku. Łatwo się rozkłada dzięki umiejscowieniu oznaczeń kolorowych.
Super namiot polecam wysoki solidny w sypialni rano naprawdę jest ciemno nie nagrzewa się
świetny namiot - nieco ciężki, ale oprocz tego faktu super jakość wykonania, zauważalnie chłodniej w środku i jasna instrukcja. polecanko