Rozkład ocen dla 3772 opinii
Filtruj tylko opinie z 5 gwiazdkami dla produktu Krzesło kempingowe niskie Quechua 100
5
Procent wypełnienia: 88.3%
Filtruj tylko opinie z 4 gwiazdkami dla produktu Krzesło kempingowe niskie Quechua 100
4
Procent wypełnienia: 9.4%
Filtruj tylko opinie z 3 gwiazdkami dla produktu Krzesło kempingowe niskie Quechua 100
3
Procent wypełnienia: 1.5%
Filtruj tylko opinie z 2 gwiazdkami dla produktu Krzesło kempingowe niskie Quechua 100
2
Procent wypełnienia: 0.3%
Filtruj tylko opinie z 1 gwiazdkami dla produktu Krzesło kempingowe niskie Quechua 100
1
Procent wypełnienia: 0.5%

Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.

Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.

Dowiedz się więcej w naszych warunkach użytkowania

Polecam

Szczególnie gdy ktoś ma mało miejsca i potrzebuje kompaktowych rozwiązań.
Mam 186 wzrostu, 90 kg i mogę na tym krzesełku bez problemu przesiedzieć wygodnie cały wieczór przy ognisku.
Stosunek ceny do jakości rewelacyjny.
  • 5/5 Komfort użytkowania
  • 5/5 Kompaktowość
  • 5/5 Łatwość transportu
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
  • 5/5 Wygląd / Design
Michał, PolskaZweryfikowany kupujący6 d temu

Super krzesła

Super krzesła

    Bardzo świetny zakup

    Zadowolony
    • 5/5 Komfort użytkowania
    • 4/5 Kompaktowość
    • 4/5 Łatwość transportu
    • 5/5 stosunek jakości do ceny
    • 5/5 Wygląd / Design
    Serhii, PolskaZweryfikowany kupujący1 t temu

    Super krzesełko

    Krzesełko jest na tyle lekkie, żeby wziąć je ze sobą na dłuższy spacer. Jest wygodne, dobrze układa się pod kręgosłup. Można je rozebrać i wyprać w razie potrzeby. Jest stabilne. Szkoda, że nie ma do niego pokrowca, ale chociaż jest rączka - można zarzucić na ramię. Jakość do ceny adekwatna, jest super.
    • 5/5 Komfort użytkowania
    • 4/5 Kompaktowość
    • 4/5 Łatwość transportu
    • 5/5 stosunek jakości do ceny
    • 5/5 Wygląd / Design
    Anna, PolskaZweryfikowany kupujący2 t temu

    kiedys chyba byly bardziej sta...

    kiedys chyba byly bardziej stabilne te krzeselka
      andrzej s, PolskaZweryfikowany kupujący2 t temu

      extra

      Kompaktowy i wygodne oparcie. Siedzenie z wyprostowanymi nogami.
      • 5/5 Wygląd / Design
      Dawid, PolskaZweryfikowany kupujący2 t temu

      Polecam.

      Niby niskie ale bardzo wygodne krzesło.
      Polecam.
      • 5/5 Komfort użytkowania
      • 5/5 Kompaktowość
      • 5/5 Łatwość transportu
      • 5/5 stosunek jakości do ceny
      • 5/5 Wygląd / Design
      Dariusz, PolskaZweryfikowany kupujący3 t temu

      Wygodne, dość lekkie małe krze...

      Wygodne, dość lekkie małe krzesełko. Choć cięższe niż deklaruje producent.
      • 4/5 Komfort użytkowania
      • 5/5 Kompaktowość
      • 5/5 Łatwość transportu
      • 5/5 Wygląd / Design
      • 5/5 stosunek jakości do ceny
      Łukasz, PolskaZweryfikowany kupujący3 t temu

      Proste i wygodne, szybko się r...

      Proste i wygodne, szybko się rozkłada, dzięki nóżkom nie zapada się w ziemi, brak podłokietników też jest dla mnie plusem, bo dzięki temu mimo mniejszego rozmiaru można wygodnie siedzieć i nie ciśnie w boki nóg.
      • 5/5 Komfort użytkowania
      • 4/5 Kompaktowość
      • 4/5 Łatwość transportu
      • 5/5 stosunek jakości do ceny
      • 5/5 Wygląd / Design
      Mateusz, PolskaZweryfikowany kupujący4 t temu

      ok

      ok
      • 5/5 Komfort użytkowania
      • 5/5 Kompaktowość
      • 5/5 Łatwość transportu
      • 5/5 stosunek jakości do ceny
      mbe, PolskaZweryfikowany kupujący1 m temu