Śliczny, wygodnie się trzyma
Śliczny, wygodnie się trzyma
- Wszechstronność
- Ergonomiczny chwyt
- Solidność
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Śliczny, wygodnie się trzyma
Ładny uchwyt. Córka zadowolona
ok
En plus d’être assez robuste et léger il est super joli
Super pour le dressage et le saut, je le recommande.
Beau look, agréable en main. Bon rapport qualité-prix, je suis ravie
Long, pratique pour le dressage. Bon rapport qualité prix
Sokkal rugalmasabb és egyszerűbb használni. Tipp: A fémdíszekre rá lehet gravirozni a tulajdonos nevét, lovastáborban nem vész el.
incroyablement beau
Style argenté sympa