Dobra opcja, ale mam kilka uwag
Generalnie plecak/kamizelka jest naprawdę w porządku, jednak jest pewien problem - regulacja i rozmiarówka. Tak na dobre są dwa rozmiary - S dla kobiet i dzieci, XL dla reszty przez co możliwość dopasowania produktu pod siebie jest z góry ograniczona. Dodatkowo regulowane paski niestety mają dosyć małe zakresy - zaciskam na maxa a i tak mam duży lu
- Wiele przegródek
- Łatwe nawadnianie
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
