ok
ok
- Regulacja wilgoci
- Ciepło
- Rozciągliwość
- stosunek jakości do ceny
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
ok
ok
Sprawdza się zimą tylko kurtka i ta potówka
rewelacyjna jakość. świetna na zimowy trening czy dojazdy do pracy.
Ok
Bardzo rozciągliwa. XL ja: 180cm, 85kg
Idealna na rower w chłodniejsze dni, ma dobry jakościowo materiał
w sam raz przydała się w kwietniu kiedy było zimno; co do wykonania to szkoda że nie szyta szwem płaskim na maszynie overlock
używam na rowerze i w górach, super produkt, juz mam dwa kolory.
Super jakość. Rękawki mógłby być troszkę dłuższe.