Rozkład ocen dla 709 opinii
Filtruj tylko opinie z 5 gwiazdkami dla produktu Podkoszulka rowerowa Van Rysel RCR 2 zimowa długi rękaw
5
Procent wypełnienia: 84.5%
Filtruj tylko opinie z 4 gwiazdkami dla produktu Podkoszulka rowerowa Van Rysel RCR 2 zimowa długi rękaw
4
Procent wypełnienia: 10.6%
Filtruj tylko opinie z 3 gwiazdkami dla produktu Podkoszulka rowerowa Van Rysel RCR 2 zimowa długi rękaw
3
Procent wypełnienia: 2.5%
Filtruj tylko opinie z 2 gwiazdkami dla produktu Podkoszulka rowerowa Van Rysel RCR 2 zimowa długi rękaw
2
Procent wypełnienia: 1%
Filtruj tylko opinie z 1 gwiazdkami dla produktu Podkoszulka rowerowa Van Rysel RCR 2 zimowa długi rękaw
1
Procent wypełnienia: 1.4%

Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.

Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.

Dowiedz się więcej w naszych warunkach użytkowania

ok

ok
  • 5/5 Regulacja wilgoci
  • 5/5 Ciepło
  • 5/5 Rozciągliwość
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
Karol O, PolskaZweryfikowany kupujący1 t temu

ok

ok
  • 5/5 Regulacja wilgoci
  • 5/5 Ciepło
  • 5/5 Rozciągliwość
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
  • 5/5 Wygląd / Design
Mariusz, PolskaZweryfikowany kupujący1 t temu

Ok

Sprawdza się zimą tylko kurtka i ta potówka
  • 5/5 Regulacja wilgoci
  • 5/5 Ciepło
  • 5/5 Rozciągliwość
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
  • 5/5 Wygląd / Design
Michał , PolskaZweryfikowany kupujący1 t temu

rewelacyjna jakość. świetna na...

rewelacyjna jakość. świetna na zimowy trening czy dojazdy do pracy.
  • 5/5 Regulacja wilgoci
  • 4/5 Ciepło
  • 5/5 Rozciągliwość
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
Patryk , PolskaZweryfikowany kupujący2 t temu

Ok

Ok
    ja, PolskaZweryfikowany kupujący2 t temu

    Podkoszulka rowerowa Van Rysel RCR 2 zimowa długi rękaw (XL)

    Bardzo rozciągliwa. XL ja: 180cm, 85kg
    • 5/5 Regulacja wilgoci
    • 5/5 Ciepło
    • 5/5 stosunek jakości do ceny
    • 5/5 Wygląd / Design
    • 5/5 Rozciągliwość
    Marek, PolskaZweryfikowany kupujący2 t temu

    Bardzo dobry produkt

    Idealna na rower w chłodniejsze dni, ma dobry jakościowo materiał
    • 5/5 Regulacja wilgoci
    • 5/5 Ciepło
    • 5/5 Rozciągliwość
    • 5/5 stosunek jakości do ceny
    • 5/5 Wygląd / Design
    Julia, PolskaZweryfikowany kupujący1 m temu

    w sam raz przydała się w kwiet...

    w sam raz przydała się w kwietniu kiedy było zimno; co do wykonania to szkoda że nie szyta szwem płaskim na maszynie overlock
    • 4/5 stosunek jakości do ceny
    • 4/5 Wygląd / Design
    • 5/5 Rozciągliwość
    • 4/5 Ciepło
    • 4/5 Regulacja wilgoci
    Witold, PolskaZweryfikowany kupujący1 m temu

    używam na rowerze i w górach, ...

    używam na rowerze i w górach, super produkt, juz mam dwa kolory.
      tom, PolskaZweryfikowany kupujący1 m temu

      Polecam!

      Super jakość. Rękawki mógłby być troszkę dłuższe.
      • 5/5 Regulacja wilgoci
      • 5/5 Ciepło
      • 5/5 Rozciągliwość
      • 5/5 stosunek jakości do ceny
      • 5/5 Wygląd / Design
      Wojciech, PolskaZweryfikowany kupujący1 m temu