słodki, mój synek jest zachwyc...
słodki, mój synek jest zachwycony bo ciągle chce go używać po kąpieli. nadaje się bo dobrze wchłania wodę, po praniu kolory zostają takie same, nie spiera się co dla mnie jest najważniejsze. produkt godny polecenia. firma Decathlon zawsze ma bardzo dobre produkty od świetnych partnerów i tylko czasami wady fabryczne się zdarzają. ja osobiście tutaj
- Wchłanianie wilgoci
- Łatwość zakładania / zdejmowania
- stosunek jakości do ceny
